Kā pareizi izvēlēties matu transplantācijas ķirurgu?

Pareiza ķirurga izvēle ir svarīga vienmēr, neatkarīgi no medicīnas procedūras, kura jums tiek veikta. Runājot par matu transplantāciju, izvēloties pareizo matu transplantācijas ķirurgu un klīniku nozīmē lielisku un kvalitatīvu rezultātu.

Kas var veikt matu transplantācijas operāciju?

Matu transplantācijas operāciju var veikt ķirurgs, kurš ir specializējies šajā jomā, ar atbilstošu izglītību un sertifikāciju. Pamatkritērijs ir līdzdalība Starptautiskajā Matu Ķirurģijas Asociācijā (International Society of Hair Restoration Surgery – ISHRS ), kura atrodas ASV. Šī organizācija apvieno matu ķirurģijas speciālistus no visas pasaules, organizē apmācības, pieredzes apmaiņas kursus un sertificē ķirurgus matu transplantācijā. Dalība šajā organizācijā nozīmē, ka klīnika un matu transplantācijas ķirurgs atbilst visiem jaunākajiem matu transplantācijas starptautiskajiem standartiem, kritērijiem un kvalifikācijai.

Kas ir laba un slikta matu transplantācija?

Lielākā daļa cilvēku ievēro tikai sliktu matu transplantācijas rezultātu. Tas ir tāpēc, ka labi matu transplantācijas rezultāti ir gandrīz nepamanāmi un ir dabiska izskata. Labam matu transplantācijas ķirurgam ir atbilstoša izglītība, kvalifikācija un pieredze. Tāpēc pareiza matu klīnikas un matu atjaunošanas ķirurga izvēle ir lēmums, kuram seko labi matu transplantācijas rezultāti.

Kā pareizi izvēlēties matu transplantācijas ķirurgu?

Izvēloties matu transplantācijas ķirurgu, ir jāņem vērā šādi faktori:

  • Vai ķirurgs ir Starptautiskās Matu Ķirurģijas Asociācijas biedrs (International Society of Hair Restoration Surgery – ISHRS )? Dalība šajā asociācijā nozīmē, ka ķirurgs ir kvalificēts, ar atbilstošām zināšanām un pieredzi matu transplantācijas jomā.
  • Cik daudz graftus var transplantēt vienā operācijas dienā? Kvalificēts, pieredzējis ķirurgs veic matu transplantāciju līdz 3000 graftiem vienā dienā.
  • Kādi sertifikāti un akreditācijas ir ķirurgam?
  • Faktisko pacientu foto pirms un pēc matu transplantācijas operācijas.

Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvia strādā pasaules līmeņa matu transplantācijas speciālisti.

Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair strādā pasaules līmeņa matu transplantācijas ķirurgs Andrejs Miļčevskis un speciālisti, kuri gadiem ilgi ir slīpējuši savas iemaņas un kvalifikāciju matu transplantācijas ķirurģijā. Viņi ir izveidojuši nevainojamu reputāciju matu transplantācijas jomā ar savu kvalifikāciju, tehniskajām un mākslinieciskajām prasmēm. Klīnikas speciālisti ir meistari dabiskā matu blīvuma un pareizā matu augšanas leņķa izveidošanā. Matu transplantācijas klīnikas Rubenhair speciālistu mērķis ir izmainīt dzīves kvalitāti un savu izskatu cilvēkiem, kurus uztrauc matu izkrišana. Piesakies uz bezmaksas konsultāciju Rubenhair klīnikā un izmaini savu dzīvi!

WhatsApp: +371 267 777 76
info@rubenhair.eu
www.rubenhair.eu

lv